Jak zrobić film ze zdjęć z muzyką w tle

Wysłanyadmin Mieszczący się na12 sierpnia, 2022 Komentarze0
Jak zrobić film ze zdjęć z muzyką w tle

Jeśli chcesz przygotować pokaz slajdów dla swoich przyjaciół i rodziny, prawdopodobnie będziesz chciał znaleźć sposób na zrobienie filmu ze zdjęć. Istnieje kilka różnych sposobów, aby to zrobić, i kilka różnych narzędzi, które pomogą Ci. Aplikacja Zdjęcia jest jedną z opcji, i działa na Androida i PC. Jednakże, jeśli szukasz do produkcji pokazu slajdów w podróży, prawdopodobnie trzeba będzie szukać gdzie indziej. Na początek, jest program do tworzenia pokazów slajdów dostępny online o nazwie LightMV. Zanim zaczniesz tworzyć pokaz slajdów, musisz zarejestrować się na koncie. Po wejściu, będziesz musiał wybrać motyw – część ta jest zasługą redakcji strony mojaekipa.pl. Na szczęście LightMV oferuje wiele opcji, z których można wybierać.

Istnieje również program, który pozwoli Ci stworzyć film ze zdjęć na komputerze PC lub Mac z systemem Windows. Ten program to Microsoft Movie Maker i być może używałeś go w przeszłości. To całkiem dobre narzędzie i jest łatwe w użyciu. Oprócz dodawania zdjęć do storyboardu, jest w stanie dodać przejścia, teksty i filtry do zdjęć. Wreszcie, najlepszą częścią tego programu jest to, że jest bezpłatny. Po wybraniu zdjęć, możesz wybrać ich edycję lub eksport do komputera lub urządzenia mobilnego.

Innym programem, któremu warto się przyjrzeć, jest aplikacja Zdjęcia Google. W tym programie możesz stworzyć film ze swoich zdjęć, a nawet dodać własną muzykę. Jedną z najciekawszych funkcji tego programu jest to, że można stworzyć film z własnych zdjęć, proces, który nie może być wykonany w przeciętnym pakiecie do edycji wideo. Alternatywnie, możesz przekształcić swoje zdjęcia w pokaz slajdów w mgnieniu oka, korzystając z narzędzi online z YouTube. Chociaż funkcja ta nie jest dostępna we wszystkich programach, zdecydowanie warto spróbować.

Na koniec musisz uporządkować swoje zdjęcia. Świetnym sposobem na to jest przeciągnięcie i upuszczenie zdjęć na prawy panel aplikacji. Następnie, możesz dostosować rozmiar i położenie swoich zdjęć. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że pokaz slajdów ze zdjęć automatycznie dostosuje się do Twojej ścieżki dźwiękowej. Może to być jednak nieco kłopotliwe, ponieważ będziesz musiał zmienić także orientację swoich zdjęć. Gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia edycji pokazu slajdów, możesz zmienić orientację zdjęć lub po prostu wybrać te, które już edytowałeś.

Choć nie jest to najbardziej wyczerpujący przewodnik po tworzeniu pokazu slajdów, da Ci on pojęcie o tym, czego możesz się spodziewać. Oczywiście będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, ponieważ proces ten może zająć Ci trochę czasu.

Kategoria

Zostaw komentarz