Jak zrobić kocie oko eyelinerem

Wysłanyadmin Mieszczący się na31 marca, 2022 Komentarze0
Jak zrobić kocie oko eyelinerem

Kocie oko liner jest jednym z najbardziej klasycznych beauty hacks wszech czasów. Może to być przesadna końcówka lub subtelny flick. Możesz użyć różnych produktów, aby stworzyć swoją własną wersję kociego oka, od tuszu do rzęs, przez cienie do powiek, po liner w ołówku.

Aby uzyskać najlepszy efekt z eyelinera, zacznij od gładkiej formuły. Ciecz lub żel linery są idealne dla tego. Felt tip eyeliners są również popularne, ponieważ zapewniają czystą, smugową linię. Nakładanie linera ruchami kropkowymi pomoże mu pozostać na miejscu i ułatwi jego aplikację.

Jeśli jesteś początkująca, użyj lusterka do makijażu, aby zobaczyć jak wyglądają Twoje powieki. Jeśli nie widzisz kreski, odchyl głowę do tyłu, aby ją obejrzeć. Dzięki temu będziesz miała wyraźniejszy obraz kształtu eyelinera.

Kiedy będziesz gotowa do nałożenia linera, zacznij od środka powieki. Przechyl głowę na bok, aby obejrzeć kąciki oczu. Upewnij się, że nie naciągasz skóry w okolicach łuku brwiowego, bo to zaburzy jej kształt.

Zacznij od cienkiej kreski wzdłuż górnej i dolnej linii rzęs. Możesz to zrobić za pomocą ołówka lub zastosować płynny lub żelowy eyeliner. Uważaj, aby nie stosować zbyt dużo eyelinera do dolnej linii rzęs, ponieważ może się rozmazać.

Po zastosowaniu linera, spróbuj cieni do powiek. Użyj jasnego, mieniącego się cienia w kolorze nude, aby pokryć dolną linię rzęs. Ciemniejszy odcień brązu nałóż na górną linię rzęs lub rozetrzyj, aby uzyskać efekt przydymienia.

Następnie, spróbuj obrysować kocie oko od wewnętrznego kącika do końca skrzydełka. Pozwoli Ci to podkreślić kolor i sprawić, że będzie się on wyróżniał. Na koniec, aby nadać spojrzeniu wyrazistości, użyj tuszu do rzęs.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów eyelinerów, od żelowych, przez ołówkowe, po te z filcową końcówką. Możesz wybrać taki, który za każdym razem nada Ci odpowiedni kształt. Niektóre z nich mają nawet wbudowaną temperówkę. Jednak najlepszy eyeliner dla kota ma formułę odporną na rozmazywanie się, która nie zmieni się przez całą noc. Ponadto, ma długotrwały kolor.

Jeśli chcesz dodać dodatkowego blasku do swojego eyelinera, spróbuj linera z brokatem. Może on stworzyć iskrzący, tlący się efekt lub delikatny i efektowny wygląd. Brokatowe linery są idealne na wieczorne wyjścia lub specjalne imprezy.

Zanim nałożysz liner, warto nawilżyć powieki. Serum do oczu pomoże złagodzić opuchliznę i cienie. Użycie wacika nasączonego kremem pod oczy lub podkładem usunie wszelkie zabłąkane kropki. Ponadto, użycie próżności utrzyma twoją rękę stabilnie podczas pracy.

Wreszcie, praktyka jest kluczem do doskonalenia kociego oka liner. Stała ręka i trochę cierpliwości dostaniesz tam. Jeśli nie jesteś pewna, jaki rozmiar lub kształt powinnaś stworzyć, wypróbuj test z mniejszym skrzydełkiem.

Kategoria

Zostaw komentarz