Jak zrobić kreskę nad okiem

Wysłanyadmin Mieszczący się na2 listopada, 2022 Komentarze0
Jak zrobić kreskę nad okiem

Jeśli chodzi o linię nad okiem, istnieje więcej niż jedna metoda, aby uzyskać pracę. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać subtelny wygląd, czy coś nieco bardziej wyuzdanego, istnieje opcja, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Na przykład, możesz zastosować cienką linię na dole powieki, aby wydawała się większa, lub możesz dodać grubszą na środku powieki, aby nadać jej pełniejszy wygląd. Niezależnie od wyboru, należy pamiętać, że niektóre odcienie ołówka i żelu liner może spalić swoją linię wodną. Aby tego uniknąć, do aplikacji pudru użyj pędzelka.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że powinnaś nakładać kreskę po tej stronie oka, która jest najbliżej linii rzęs. To dlatego, że nie skończysz z nierówną linią. Jeśli zdecydujesz się na użycie płynnego lub żelowego linera, należy zastosować go na zewnątrz linii rzęs, aby nie skończyć z ostrymi granicami.

Aby narysować najlepszą linię, powinnaś stosować krótkie pociągnięcia, które przesuwają się od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka. Powinnaś również trzymać oczy lekko otwarte. Czyniąc to, utrzyma linie z coraz zatkane, jak również stworzyć ładne czyste kontury – fragment ten jest autorstwa redaktora strony Uroda & Moda.

Najlepszy eyeliner dla długiej, gładkiej linii to produkt wodoodporny. Dobry do użycia jest Em Michelle Phan Waterliner Intense Color Eye Liner. Innym świetnym wyborem jest Vincent Longo Creme Gel Liner.

Stworzenie linii kociego oka nie jest trudne przy użyciu odpowiednich narzędzi. Istnieje wiele różnych sposobów, aby przejść o tym, ale najlepszym sposobem, aby rozpocząć jest znalezienie najlepszego kątowego pędzla eyeliner. Skośny pędzel nie tylko daje lepszą kontrolę, ale również daje twoje oczy bardziej naturalny wygląd.

Inne opcje to zrobienie trójkątnego skrzydła, które rozciąga się od zewnętrznej krawędzi oka do wewnętrznej, a następnie bardziej rozbudowana wersja tego samego skrzydła, które rozciąga się nad twoim crease. Te dwie opcje są nieco bardziej skomplikowane niż proste, ale sprawią, że twoje oczy będą się wyróżniać.

Możesz również spróbować obłożyć wewnętrzny brzeg oka odrobiną pudru, aby uzyskać efekt smokey. Pomoże Ci w tym również końcówka z gąbeczką.

Ostatnią sztuczką, którą możesz wypróbować jest użycie taśmy. Taśma jest dobrym przewodnikiem dla gładszej linii, a to zapobiegnie przypadkowemu rysowaniu linii nad okiem. Podobnie, można użyć wacika, aby podnieść wszelkie błędy, które mogą być wykonane. Uzyskanie idealnej linii to kwestia praktyki i cierpliwości. Gdy już osiągniesz swoją wizję idealnej kreski, możesz zastosować szybkie przeciągnięcie płynem do demakijażu, aby pozbyć się wszelkich zabłąkanych cząsteczek.

Kategoria

Zostaw komentarz