Jak zrobić króliczka z papieru

Wysłanyadmin Mieszczący się na23 sierpnia, 2022 Komentarze0
Jak zrobić króliczka z papieru

Jak zrobić króliczka z papieru to fajny projekt do zrobienia z dziećmi. Jest to łatwe do zrobienia i jest to świetny sposób, aby rozpocząć z Easter rzemiosła. Możesz użyć wszystkich rodzajów papieru do tego rzemiosła, od papieru konstrukcyjnego do starych gazet. Jeśli nie chcesz używać tradycyjnych papierów, możesz nawet użyć kartonowej tuby, aby zrobić króliczka.

Króliczek z papieru konstrukcyjnego to łatwy i niedrogi projekt, który jest idealny zarówno do domu, jak i do szkoły. Jest to świetne zajęcie dla dzieci w każdym wieku i może być wykonane przy użyciu zaledwie kilku materiałów. Aby rozpocząć, trzeba będzie arkusz papieru 8,5 cala na 8,5 cala. Dla tego rzemiosła, trzeba będzie również oczy wiggly, biały papier konstrukcyjny dla uszu, i czarny marker dla twarzy.

Najpierw musisz wyciąć kształt ucha ze środka papieru. Upewnij się, że złożysz górny punkt trochę do góry, aby pomóc mu pozostać na miejscu. Złóż dolny punkt do góry o pół cala po drugiej stronie. Po zrobieniu tego, musisz zagnieść górny punkt w dół.

Następnie musisz stworzyć nos. Możesz użyć do tego celu czyścika do rur lub pomponów. Pamiętaj, aby użyć dobrej jakości kleju do zrobienia nosa – fragment ten jest wynikiem badania ekspertów serwisu Strefa Medycyny Estetycznej. Jeśli jednak tego nie zrobisz, pipe cleaner nie będzie trzymał się papieru i nos odpadnie.

Jeśli robisz króliczka z odciskami dłoni, możesz użyć zwykłej białej kartki papieru. Możesz dodać perkate oczy lub trzepaczki. Kolorowy ołówek sprawdzi się doskonale.

Jeśli szukasz bardziej skomplikowanego króliczka, możesz zrobić królika origami. Jest to świetne rzemiosło dla młodszych dzieci. Te proste papierowe zwierzęta są zabawne i można je dekorować. Są one idealne do nauki o różnych rodzajach zwierząt i dla drobnych umiejętności motorycznych. Użycie papierowych talerzyków, plasterków ciasta i rolki po papierze toaletowym może zapewnić wiele urozmaiceń.

Innym sposobem na zrobienie króliczka jest użycie papierowej torby. To rzemiosło jest idealne dla dzieci uczących się o wiośnie i sezonie wielkanocnym. Możesz zrobić tego króliczka w różnych kolorach i wzorach, w tym pastelowym różu, brązie i pomarańczu. Nos może być ozdobiony pomponami lub perkalowymi oczami, co sprawi, że Twój króliczek będzie bardziej zabawny.

Inny łatwy króliczek rzemiosło jest robić jajko karton. To może być rolka rzemieślnicza, rolka po ręcznikach papierowych lub inny podobny przedmiot. Wystarczy pokryć go papierem konstrukcyjnym i jesteś gotowy do zrobienia uroczego i zabawnego króliczka.

Innym zabawnym projektem, który możesz wykonać z dziećmi jest zrobienie Rocking Paper Plate Bunny Rabbit. To zabawne rzemiosło jest łatwe i wymaga tylko cienkiego papierowego talerza. Kiedy skończysz, będziesz miał uroczego króliczka z nosem z pomponem.

Kategoria

Zostaw komentarz