Jak zrobić pudełko na biżuterię za mniej niż 10 dolarów

Wysłanyadmin Mieszczący się na21 maja, 2022 Komentarze0
Jak zrobić pudełko na biżuterię za mniej niż 10 dolarów

Pudełko na biżuterię może pomóc w bezpiecznym przechowywaniu cennych bombek. Ale z kolekcji rośnie, to może stać się coraz trudniejsze do znalezienia miejsca na wszystko. Możesz łatwo zrobić własne pudełko na biżuterię za mniej niż 10 dolarów. Plus, to może wyglądać o wiele bardziej profesjonalny niż sklepowej wersji. Ten artykuł dostarczy Ci przewodnik krok po kroku, a także mnóstwo zdjęć, aby pomóc Ci stworzyć swój własny piękny mebel.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest pomiar. Jeśli robisz pudełko, które pomieści dużą ilość naszyjników i bransoletek, będziesz musiał dobrze dobrać rozmiar. Z tego powodu pomocna będzie linijka. Powinna ona umożliwiać zmierzenie zarówno dna, jak i góry Twojego pudełka na biżuterię.

Po dokonaniu odpowiednich pomiarów, możesz przystąpić do cięcia drewnianych elementów. W pudełku, które tworzysz, będziesz potrzebował trzech kawałków na stronę. Powinny one mieć około cala szerokości i około 1/4 cala wysokości. Upewnij się, że drewno ma naturalny kolor. Ponadto, dobrym pomysłem jest zabarwienie go dla dodatkowego piękna.

Następnie trzeba będzie zdecydować się na projekt. Niektórzy ludzie decydują się na prosty i elegancki prostokątny kształt. Jednak inni wolą bardziej artystyczne lub kolorowe podejście. Jedną z opcji jest użycie papieru do wnętrza. Inną jest umieszczenie w środku filcowej wkładki. Wreszcie, można zdecydować się na dodanie uchwytu do zewnętrznej części pudełka.

Jeśli chodzi o farbę, możesz rozważyć użycie drewna egzotycznego. Jesion to drewno o jaśniejszym kolorze, które świetnie wygląda z bejcą. Orzech i wiśnia są również popularne opcje. I pekan jest bardziej miękkie drewno z ładnym ziarna.

Wreszcie, będziesz musiał zrobić pudełko z tkaniną. Prostokąt o wymiarach 24 cm na 24 cm na 5 cali to dobry rozmiar. Wybierz wzór, który uzupełnia wzór na twojej podstawie. Aby upewnić się, że Twój projekt jest symetryczny, narysuj prostokąt w książce.

Teraz jesteś gotowy, aby stworzyć stylowe i profesjonalnie wyglądające pudełko. Wszystko czego będziesz potrzebować to kilka niedrogich przedmiotów, trochę drewna i kilka minut swojego czasu. W końcu nie chcesz, aby Twoje pudełko na biżuterię wyglądało tanio. Jak w przypadku każdego projektu z drewna, będziesz musiał użyć odpowiednich narzędzi, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Z tym prostym i łatwym do wykonania tutorialem, będziesz w stanie zrobić swoje własne piękne pudełko na biżuterię. Niezależnie od tego, czy tworzysz prezent dla przyjaciela, czy dla siebie, będziesz w stanie stworzyć coś, co jest wizytówką. Pamiętaj, że dobrze jest dokładnie zmierzyć i postępować zgodnie ze wskazówkami, aby uniknąć komplikacji.

Podczas gdy robisz to wszystko, ważne jest, aby pamiętać, że najlepsze pudełko na biżuterię to takie, którym będziesz mógł się cieszyć przez wiele lat. Mimo, że jest to dość proste do wykonania, dobrze jest przejrzeć projekt z dokładnym uzębieniem.

Kategoria

Zostaw komentarz